Gilda Apartment New Elegant Apartment In Termini

  • 150 m²
  • 3 sovrum
  • 2 badrum

Gilda Apartment New Elegant Apartment In Termini Rom med 3 sovrum, som ligger i distriktet Termini tågstation och inom 3 km från Ponte Sant'Angelo, har plats för upp till 8 gäster. Gästerna kan använda Wi-Fi för både jobb och nöje.

Boendet har sitthörna med luftkonditionering, samt erbjuder utsikt över staden. I lägenheten kan gästerna utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Det finns också en bidé, en separat toalett och en dusch.

Förutom ett minikök, erbjuder Gilda Apartment New Elegant Apartment In Termini matplats.

Den här 150 m² stora lägenheten har ett behändigt läge i Rom nära tunnelbanestationen Castro Pretorio som ligger mindre än 5 minuters promenad bort. Gästerna bor en kort bit från Trevifontänen och mindre än 600 meter bort från tågstationen Stazione di Roma Termini. Inom 4 km från Gilda Apartment New Elegant Apartment In Termini hittar du Peterskyrkan. Busshållplatsen Sit for Rome's Airports är belägen precis runt hörnet från den här lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Gilda Apartment New Elegant Apartment In Termini Rom
Affitti Brevi Colosseo 2
Mobilpris

Affitti Brevi Colosseo 2

9.1
Utmärkt 23 recensioner
339 m från boendet
USD 113 USD 102
per natt
Mille Paradiso
Mobilpris

Mille Paradiso

403 m från boendet
USD 444 USD 400
per natt
Via Veneto E La Dolce Vita
Mobilpris

Via Veneto E La Dolce Vita

9.6
Exceptionellt 49 recensioner
760 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Rom Ciampino Flygplats
    16 km

    Tågstationer

    Roma Termini centralstation
    600 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • Säkerhet
    • Hushållning
    • Matinköpsservice

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Licensnummer058091-CAV-09899,IT058091B4B5MIDPR6
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Gilda Apartment New Elegant Apartment In Termini?
      Populära sevärdheter nära Gilda Apartment New Elegant Apartment In Termini inkluderar bland annat Peterskyrkan, Ponte Sant'Angelo, Trevifontänen.
    • Hur stort är Gilda Apartment New Elegant Apartment In Termini?
      Gilda Apartment New Elegant Apartment In Termini är 150 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Rom Ciampino Flygplats
    16 km

    Tågstationer

    Roma Termini centralstation
    600 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Gilda Apartment New Elegant Apartment In Termini Rom

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng